Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ankieta Adidas f50 turfy messi czy Nike mercurial vapr vii


Adidas F50 turf messi Czy Nike Mercurial Victory   

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Adidas F50 turf messi Czy Nike Mercurial Victory

    • Adidas
      14
    • Nike
      13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , więc tak z tego co pamietam była już taka ankieta ale chcę przeprowadzić ją ponownie . Więc panie modku prosze nie zamykać

 

Adidas F50 turfy messi

adidas-F50-adizero-miCoach-Leather-Turf_5.jpg

-najwyższa jakość |

- wytrzymałość |

-dopasowanie

-Wygoda

-Bardzo lekkie !

-Mocny strzał

-Przyczepność

-Dobre trzymanie sznurowadeł

- BRAK

 

- Adidas f50 - To buty które podbiły rynek. Także można je śmiało nazwać butami przyszłości

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nike mercurial Victory

buty-sportowe-nike-mercurial-victory-turf_0_b.jpg

-Wygodne

-Ładne

- Dobra jakość

- Szybko się zdzierają

- Słabe trzymanie sznurowadeł

- Nie zbyt dobra przyczepność

 

 

 

 

Moim zdaniem F50 są górą . Zapraszam do ankiety

 

( zalety i wady butów są brane z największych serwisów US, DE , PL) - Szczerze to moje ^^ Hue hue

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Z tych dwóch modeli - tylko ADAŚKI.

 

Mercuriale strasznie oporne i tak jak pisałeś:

- Słabe trzymanie sznurowadeł

- Nie zbyt dobra przyczepność

Miałem prawie taki same najki i po 2 miesiącach (średnio 4x w tyg. na orliku i czasem na hali po 3-4h - ostrej gry) do kosza poleciały bo się zdarły !!

 

Teraz mam F10 jeszcze ze starej kolekcji adasia - dorwałem gdzieś na allegro po 70 na wyprzedaży ^^ .... ZA JE BIS TE.

Adidasa dużo lepiej się trzymają zarówno na betonie jak i hali, na orlikach też nawet dobrze się gra.

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 


• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  


• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro


• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz


• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Opublikowano

@up

też mam f10 takie zielone turfy są pro , też polecam . Ale F50 zgniata je w piachu

łapaj ss moich

uDlapbRpY78LJzlJ.jpg

 

GŁOSUJCIE !!!!!

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Mam TeAdidas F50 czarno pomaranczowe.

Do grania zajebiste

Do chodzenia porazka... lakier schodzi i wyjsc w takich lakierkach...wsytd

 

 

To co napisal Efectus to 100% prawda.

Dzieci kupuja sobie buty typu nike , adidas i mysla ze skill im urosnie...

 

W takich butach liczy sie tylko waga , przyczepnosc , i dobre czucie pilki

tzn nie moze but byc sztywny.

 

z tym mocnym strzalem dojebales...

Opublikowano

Jestem fanem nike, więc wybieram oczywiście Nike Mercurial Victory ;)

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

Ale co ci dadzą buty nie będziesz lepiej grać może być ci tylko wygodniej . Ja mam tenisówki z targu i czuje się jak bym chodził boso .

 

@ 1000 post :)

1396292564-U784394.png
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Buty nie pomogą Ci szybciej biegać, mocniej kopać itp.

 

Obie pary mi się nie podobają.

 

 

Tak ale jest różnica jak pierdolniesz z butów za 10 zl a z nike. Przeciez mniej boli, więc mocniej kopniesz -.-..

 

 

Ładniejsze adidasy :D

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

ja mam te nike 5bomb zajebiste 1 slowem wygodne i wgl do pilki pr0

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRUVeyxy1RjMIIl8K_eqUfrt2tTHB_YKHETo_tOrX0bjiEOkNkO

muzycznapomaranczvandet.png

Opublikowano

Jeżeli hala to nike

Jeżeli boisko na dworze to adidasy w nike i to czarnych bedą ci się stop piec jak w piekarniku:D

"Jeżeli coś chcesz, to powiedz, i tak tego nie dostaniesz"

Opublikowano

popraw zdj. adidas.

 

ja wolę nike, bo są ładniejsze ;f

Uwaga! Konkurs! Uwaga!
Do wygranie lajki. Co musisz zrobić? Proste
Umieść link do mojego profilu w tym temacie:
KLIK

A każdy post z linkem wynagrodzę lajkiem!

IU4Be.png

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...